ÖZELLİKLER

Özellikler

Bilge 1074 kurumsal, teknik ve akademik alanlardaki metin üretimlerinde İngilizce ve Türkçe için özel olarak geliştirilmiş yapay zeka destekli bir dil bilgisi denetleyicisi ve yazım asistanıdır.

Bilge 1074 gerçek zamanlı olarak yazım önerileri almanız ve bunları düzenlemeniz için birtakım işlevsel özellikler sunar.
Metninizi ilgili alana yüklemeniz durumunda ücretsiz olarak hemen analiz edilmeye başlanacak ve dakikalar içerisinde metninizin genel durumuyla ilgili bir dil skor puanı ve olası hatalar - geliştirilmesi gereken yerlere ait sınıflandırılmış bir rapor göreceksiniz.
Raporunuzu gördükten sonra isterseniz Türkçe için özel olarak geliştirilmiş Bilge 1074 uygulamamız web ara yüzü ile metninizi geliştirmek ve hataları düzeltmek için anlık olarak öneriler alabilir ya da dosyanızı otomatik olarak düzenleyebilir veya Bilge 1074 ekibine profesyonel insan düzenlemesine gönderebilirsiniz.

Bilge 1074 Dijital Düzenleme Hakkında

Bilge 1074 dijital düzenleme teknolojisi ve dil kalite değerlendirme aracımız, tüm çalışma alanlarından ve sektörlerden, tezler, araştırma raporları, kurumsal metinler, kullanım kılavuzları ve çok farklı türdeki belgelerin analiz edilmesiyle ve Türkçe için Türk Dil Kurumu yazım kılavuzu dikkate alınarak oluşturulmuştur.

Bilge 1074 ile yazım hatası yapmadığınızdan, noktalama işaretlerini doğru kullandığınızdan emin olursunuz. Ayrıca yazınızın açık özlü ve anlaşılabilir olması için çeşitli öneriler alırsınız.
Bilge 1074 yüzbinlerce akademik yayın, tez, uzmanlık tezi ve kurumsal rapor ve teknik doküman üzerinde eğitilmiştir. Tıptan, otomotive, sosyal bilimlerden, mühendislik bilimlerine kadar tüm metinlerde yazım yanlışları, tutarlılık, kelime seçimi, konuya özgün düzeltmeler ve birçok konuda yazım desteği alırsınız.
Okuma yardımcınız olarak Bilge 1074 AI kullanın
Özetleme
Açıklama
Her Şeyi Sor
Önemli noktalar
Sentezleme

DİL KALİTE PUANI/ ÜCRETSİZ ŞİMDİ DENEYİN

Yazınız için bir puan alın ve geliştirilmesi / düzeltilmesi gerekli yerleri öğrenin.

2500’den fazla noktada gramer kontrolü
İleri düzey yazım ipuçları
Ton ve stil geliştirmeleri
Konuya özgü düzeltme ve geliştirmeler
Türkçe tıbbi yazım denetimi
Türkçe teknik yazım denetimi
İngilizce > Türkçe Tıp - Teknik ve diğer alanlarda 1 milyon kelime üstü sözlükler
Çok daha fazlası Bilge1074’de

BİLGE 1074 EKLENTİLERİ

Müşteri ilişkileri ve destek masaları ekiplerine Türkçe için özel olarak geliştirilmiş yardımcı iletişim asistanı, kişiselleştirilmiş yanıtlar, otomatik tamamlama, daha hızlı, daha kaliteli yayınlar ve çok daha fazlası ....